Kelab dan Persatuan

 

JAWATAN KUASA PENGURUSAN KOKURIKULUM TAHUN 2017 : KELAB DAN PERSATUAN

 Penyelaras Pagi           : Pn. Shahrul Bariah bt. Othman

Penyelaras Petang       : Pn. Azlinah bt. Alias

 

 BIL.

 KELAB / PERSATUAN

 GURU PENASIHAT PAGI

 GURU PENASIHAT PETANG

1.

PERSATUAN BAHASA MALAYSIA / KKJR

Pn. Azny Rohaidah bt Aminor Rashid (K)

Pn. Norliza bt Mohamed

Pn.  Roszaimah bt Soriadi (P)

Pn. Suzanah bt Pios

En. Azari bin Yazit

2.

KELAB LIDDRA

Cik Ellina Ros bt Mansor (K)

En. Chan Chee Kong

Cik Noor Zahira bt Mohd Zainudin (P)

Pn. Punetha a/p Kuppusamy

3.

KELAB SAINS KOMPUTER

Pn. Wong Siew Fong (K)

Mohamad Fakrul Abadi bin Abdullah

En. Azrol Hisham b. Abdullah (P)

Pn. Siti Hafizah bt Mohamad Aini

4.

KELAB ROBOTIK

Pn. Rismawati bt Ismail (K)

Cik Nurul Munirah

Pn. Noorehan bt Mohiyddin(P)

Pn. Siti Norokiah bt Omar

Mohd Shawarudin bin Ibrahim

5.

KELAB KEMAHIRAN HIDUP & PENGGUNA

Pn. Melyssa Hanim bt Jaffar (K)

Pn. Noor Fadilah bt. Endut

 

En. Jasme b. Yahya(K)

Mohamad Adzhari bin Kamrulzaman

Noorehan binti Mohiyddin

6.

KELAB SENI & KITAR SEMULA

Pn. Nor Faizah bt Ahmad (K)

Pn. Vijaya a/p Pachamuthu

Pn. Maszidah bt Saleh (K)

Pn. Noraisah Abu Hassan

7.

KELAB KEBUDAYAAN & SENI WARISAN

Pn.  Siti Jamilah bt Bosarah (K)

Pn. T.Komate a/p Tambai @ Muniandy

Pn.Nor Solihah bt Abdul Rahman (P)

Pn. Basirah bt. Ahmad

8.

PERSATUAN PELAJAR ISLAM

Pn. Umi Kalsum bt Jamak (K)

En. Shamshu b. Ahmad

Pn. Nor Hanida bt Samsun Baharun (P)

Pn. Hasliza bt Mamat

9.

PERSATUAN BAHASA CINA

Cik Loo Yoke Lan (K)

Pn. Selina  Choo Chin Ai(P)

10.

PERSATUAN BAHASA JEPUN

Cik Lim Yuet Choon (K)

11.

PERSATUAN SAINS & MATEMATIK

En. Lee Chee Seng (K)

En. Mohamad Effendi b. Ishak

 

12.

PERSATUAN SEJARAH & RUKUN NEGARA

Pn. Maknun bt Rafi (K)

Pn. Masnora bt. Mat Yasin

 

13.

KELAB INTERACT

Pn. Puspamala a/p N.Manikesavan (K)

En. Venkateswaran a/l Ramiah

 

14.

PERSATUAN PERSAUDARAAN KRISTIAN

Pn. Elizabeth a/p P.M Easaw  (K)

Pn Wan Wai Teng

15.

PERSATUAN BUDDHA

En. Lim Chee Wei (K)

16.

PERSATUAN HINDU & SIKH

 Pn. Gokilavani a/p Gopalakrishnan (K)

Pn. Darshan Kaur a/p  Jit SingH

17.

PERSATUAN KATHOLIK

En. Jesu Iruthaya Nathan   (K)

18.

KELAB PENDIDIKAN KHAS

Pn. Rosnida bt Mohnong (K)

Pn. Norhafidza Azlin bt Md Taha

En. Muhammad Adzim @ Ajiun b. Lanau

En. Rosmin b. Dambah